Kontaktný formulár

* Meno: 
* E-mail: 
* Správa: 


* Ľudská kontrola: 
Číslo 27 jePráčovňa s podporou fondu - Európsky sociálny fond

Práčovňa s podporou programu Zamestnanosť a sociálna konklúzia


O firme O&O, white life práčovňa

Sme novo vzniknutá práčovňa rodinného typu otvorená na základe podpory z európskeho sociálneho fondu.

Vzhľadom na ťahšie sa uplatnenie občanov s ťažkým zdravotným postihnutím na trhu práce sme sa rozhodli ukázať "zdravým" spoluobčanom, že aj my "chorý" sa vieme včleniť do spoločnosti a svojou prácou dokázať, že aj napriek nášmu hendikepu sme schopní sa vyrovnať "zdravým" .

Preto sme sa na základe toho rozhodli poskytovať služby v oblasti starostlivosti o bielizeň ako pre súkromné osoby, tak aj podnikateľské subjekty (penzióny, hotely, reštaurácie, autoservisy a iné). Je v našom záujme, aby sme napomohli hlavne podnikateľským subjektom v reklame, či už ich podniku, reštaurácie, hotela, alebo penziónu.

Veď prvý pohľad zákazníka, či už na prestieranie Vašich stolov, oblečenie Vášho personálu, ktoré sú čistotou sa skvejúce je zárukou aj kvalitných Vami ponúkaných služieb. Bokom nestaviame ani personál v autoservisoch, pneuservisoch a podobných zariadeniach. Veď aj montér v čistom oblečení je reklamou pre svoj podnik.

Zárukou nami poskytovaných služieb je Vaša spokojnosť a hlavne spokojnosť Vašich zákazníkov. Vzhľadom na to, aby ste boli ešte spokojnejší Vy nemusíte nikam chodiť. Stačí ak nám z pohodlia Vášho domova, alebo firmy zavoláte a my prídeme za Vami kde si preberieme Vašu bielizeň, odvezieme k nám a následne čistú, rovnú a voňavú privezieme späť.

Budeme radi ak využijete služby našej práčovne.

Kolektív O&O, white life


Naši partneri
Práčovňa využíva služby tejto firmy.

Práčovňa využíva služby tejto firmy.